Презентації

В додатках до цієї публікації Ви можете знайти презентації доповідачів на семінарах з підвищення блогерської майстерності, які проводив Східноукраїнський центр громадських ініціатив. А також поради для блогерів початківців підготовлені Тетяною Печончик, та короткий підручник з SEO-оптимізації.

Володимир Ханас, журналіст, медіа-експерт. "Блогінг і соціальні медіа".

Олександр Равчев, блогер, PR-менеджер Як зробити свій блог популярним та відомим в українських реаліях? та  Інформаційні кампанія в Інтернеті.

Володимир Щербаченко, голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив.  Чим корисні генеральні плани для простих громадян? 

Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод.  Практичне використання закону про доступ до публічної інформації.

Тетяна Печончик – керівник Центру інформації про права людини. Як писати цікаво? Правильна структура текстів, джерела інформації, основні помилки початківців.

В’ячеслав Якубенко, юрист, адвокат.  Як писати на гострі теми і не мати проблем із законом?

Археолог Олексій Бритюк  "Як громадські активісти та блогери можуть допомогати зберегити культурну та археологічну спадщину?".

Інженер водопостачання Юлія Аветісян,  "Доповідь щодо стану води в українських містах".

Michele Vazquez  "Система водопостачання в США"

Eileen Kelly "Генеральні плани в США"

А також представники та партнери Східноукраїнського центру громадських ініціатив поділились своїм досвідом отримання інформації про генеральні плани міст Вінницької, Чернігівської та Луганської областей.

Прикріплені файли