Отримати консультацію

[ Увага! Даний розділ сайту знаходиться на стадії редагування / наповнення. Просимо Вас завітати до нього пізніше. Якщо Ви маєте зауваження або пропозиції що до роботи сайту пишіть на planmista@gmail.com]

 

Шановний відвідувачу!

СЦГІ надає кваліфіковану безкоштовну юридичну допомоги допомогу як фізичним особам, так і об’єднанням громадян (ОСН, ОСББ, неформалізованим ініціативним групам). Для отримання консультації напишіть нам листа на planmista@gmail.com. Вкажіть в чому полягає його суть питання. Консультація фахівця буде надана протягом 7 робочих днів.

*** 

Звертаємо Вашу увагу, що юристи СЦГІ будуть розглядати виключно ті звернення, в яких йдеться про порушення прав членів територіальної громади відповідного населеного пункту, які були допущені незаконних забудов та при прийнятті ОМС рішень щодо планування і забудови територій без врахування громадських інтересів.

Інформація про сфери консультування

Правова допомога полягає у безкоштовному юридичному консультуванні, складанні правових документів до суду, органів місцевого самоврядування (ОМС) та державної влади.

Спілкування із нашими експертами допоможе Вам отримати:

·           Інформацію та консультації щодо розвитку громад та юридичного супроводу громадських ініціатив.

·           Інформацію та консультації щодо здійснення контролю над комунальним майном громади, що перебуває в управлінні ОМС (парки, сквери, прибудинкові території, громадські дитячі та спортивні майданчики тощо).

·           Інформацію та консультації щодо залучення громадськості до розробки та реалізації місцевих політик.

·           Безкоштовні юридичні консультації щодо оскарження рішень, дій бездіяльності ОМС та державних органів влади із питань, що стосуються захисту права громадян на безпечне життєве середовище під час проектування та затвердження містобудівної документації.

·           Безкоштовні юридичні консультації щодо захисту комплексу прав, які порушуються в ході незаконних забудов та при прийнятті рішень без врахування громадських інтересів.

·           Допомогу, інформацію та консультації щодо проведення інформаційних та адвокасі кампаній.

Сподіваємось, що ця сторінка допоможе Вам у вирішенні Ваших проблем!