У Кропивницькому не надають копію генплану… через його розмір!

У Кропивницькому не надають копію генплану… через його розмір!

У відповідь на інформаційний запит Східноукраїнського центру громадських ініціатив щодо надання копії матеріалів виконавчий комітет Кіровоградської міської ради відповів, що не може задовольнити запит повною мірою у зв’язку з розміром паперової основи документа.

Так, у виконкомі пояснили, що генплан Кропивницького складається із текстової та графічної частини, «які відображені виключно на паперовій основі та мають дуже великі (обсяги) розміри (деякі більші ніж 4х4 м)», а тому відправити його копії неможливо.

У відповідь на запит СЦГІ виконавчий комітет Кіровоградської міськради також надав перелік матеріалів генерального плану міста Кропивницького. Крім того, як зазначається у відповіді міської ради гриф обмеження доступ з документу зняли у 2016 році, і ознайомитися з ним можна у приміщенні міської ради.

«Прогрес є в тому, що нарешті минулого року з Генплану міста було знято гриф обмеження доступу. Водночас норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» лишаються невиконаними: із генпланом не можливо ознайомитися онлайн. Цей важливий документ лишається недоступним не веб-сайті міської ради, а також його не можна отримати за запитом», – говорить голова Східноукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

Повний текст відповіді виконавчого комітету Кіровоградської міської ради доступний тут.

Поділитися

Немає коментарів. Станьте першим!

Щоб отримати можливість залишати коментарі, вам необхiдно автризуватись використовуючи свiй профiль на cityplan.in.ua, або зазначенi сервiси: