Цього року розпочнуть виготовлення генплану Старого Самбора

Цього року розпочнуть виготовлення генплану Старого Самбора

У Старосамбірському районі органи місцевого самоврядування проведуть ревізію наявних генеральних планів з точки зору їх інвестиційної привабливості та можливості подальшого використання для вирішення питань розвитку та містобудівного освоєння територій. Таке доручення їм дала Старосамбірська районна державна адміністрація.

Також у 2013 році планують розпочати розроблення генеральних планів м.Старий Самбір та с. Поляна Слохинівської сільської ради і продовжити розроблення генеральної схеми Старосамбірського району та генерального плану с.Буньковичі Великосушицької сільської ради.

Як інформують у Старосамбірській районній державній адміністрації, таким чином у Старосамбірському районі продовжується поетапне оновлення містобудівної документації. Зокрема, у 2010 році було почато розроблення генеральних планів м. Добромиль та м. Хирів, у 2011 році розпочали розроблення генеральної схеми Старосамбірського району, у 2012 році завершили розроблення генерального плану м. Добромиль та розпочали розроблення генерального плану с. Буньковичі Великосушицької сільської ради. Гроші на розроблення документації виділяють з обласного бюджету за умови співфінансування з місцевих бюджетів.

Джерело: Zik

Поділитися

Немає коментарів. Станьте першим!

Щоб отримати можливість залишати коментарі, вам необхiдно автризуватись використовуючи свiй профiль на cityplan.in.ua, або зазначенi сервiси: