Стебницька міськрада, незважаючи на рішення Держсільгоспінспекції, має намір, порушуючи закон, виділити низку земельних ділянок?

Стебницька міськрада, незважаючи на рішення Держсільгоспінспекції, має намір, порушуючи закон, виділити низку земельних ділянок?

Незважаючи на рішення Державної інспекції сільського господарства у Львівській області, Стебницька міська рада знову розглядатиме питання виділення земельних ділянок під ведення садівництва.

Як стало відомо, відповідний проект рішення внесено до порядку денного найближчої сесії Стебницької міської ради.

Аби не втомлювати читача цілою низкою фактів і обширним переліком законодавчих особливостей, акцентуємо увагу на основному. Так, зовсім нещодавно Державною інспекцією сільського господарства у Львівській області, у ході перевірок було встановлено: рішення Стебницької міської ради „Про затвердження технічних документацій та проектів землеустрою щодо виділення земельних ділянок та передачу їх у власність” №413 від 26 червня 2013 року та „Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва” № 408 від 16 квітня та № 427 від 21 червня цього року суперечать законодавству України, ч.2 ст.19 Конституції України, ст.ст. 20, 118 Земельного кодексу України, ст.25 ЗУ „Про землеустрій”. Відтак, Держсільгоспінспекція постановила: Стебницька міська рада має переглянути та привести до вимог чинного законодавства свої рішення щодо виділення земельних ділянок під ведення садівництва, оскільки вони були ухвалені з порушенням закону. Про це йдеться у відповіді начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області І. Іващука на звернення народного депутата України Романа Ілика щодо законності масового відчуження згаданих земельних ділянок в м.Стебник.

Порушення цього питання (щодо незаконного виділення земельних ділянок під ведення садівництва у Стебнику) відбулося за наслідком звернення до народного обранця місцевих мешканців та депутатів міської ради, які наголошували, що рішення міськради порушує закони, державні будівельні норми, затверджений генплан міста, в якому відсутні ділянки під ведення садівництва у межах міста Стебник. Люди зазначали: Генеральний план Стебника затверджений у 2000 році. Змін до цього часу у нього не вносили. Згадані ділянки, виділялися на резервних територіях, які передбачені для подальшого розвитку населеного пункту (інженерної, транспортної інфраструктури). А тут – на тобі, «садівництво» придумали.

«В Україні, Львові ми знаємо безліч випадків, коли землі в порушення закону відчужували під садівництво, потім дуже швидко змінювали їх цільове призначення, а згодом на цих землях уже не могли проводити лінії електропередач, будувати дороги та інші об’єкти державного значення»,- наголошує народний обранець.

Отож, є рішення Держсільгоспінспекції, яка у ході перевірок встановила, що низка рішень Стебницької міської ради щодо земельних питань суперечать законодавству України, та мають бути переглянутими.

І є інформація, що Стебницька міська рада, навіть попри рішення Держсільгоспінспекції та всупереч закону, має намір знову взятися за виділення земельних ділянок…

Розставляти пріоритети і робити висновки – читачам.

Джерело: Стебник.info

Поділитися

1 коментар

Щоб отримати можливість залишати коментарі, вам необхiдно автризуватись використовуючи свiй профiль на cityplan.in.ua, або зазначенi сервiси: