Доступ до Генплану Херсону вимагатимуть у суді

Доступ до Генплану Херсону вимагатимуть у суді

Завтра, 29 січня 2014 року, у Жовтневому районному суді розглянуть позов Східноукраїнського центру громадських ініціатив проти Херсонської міської ради. Громадська організація вимагає визнати неправомірним відмову міськради надати для ознайомлення графічну частину Генерального плану міста і просить суд зобов’язати орган місцевого самоврядування надати копію документа. Справа перебуває у суді із 2010 року, але лише зараз суд приступає до розгляду справи по суті.

Із інформаційним запитом на доступ до Генерального плану міста Східноукраїнський центр громадських ініціатив звернувся ще у 2009 році в рамках дослідження доступності генеральних планів міст для громадян. Проте надати містобудівний документ орган місцевого самоврядування не захотів.

Розгляд справи відбудеться в Жовтневому районному суді міста Луганська (м.Луганськ, вул. Херсонська, 46. Суддя: СтепінаО. С. Початок судового засідання о 09.30).

З відповідями міської ради у справі щодо оприлюднення Генерального плану Херсона можна ознайомитися тут.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив здійснює діяльність спрямовану на забезпечення доступності генпланів для громадян в рамках проекту «Фінальні кроки до відритих генпланів: експертна та адвокаційна підтримка дій органів влади щодо забезпечення доступності генпланів для громадян України» за підтримки Програми «Верховенство права»Міжнародного Фонду Відродженнята в рамках проекту«Через моніторинг та адвокацію – до законних судових рішень у справах щодо доступу до публічної інформації» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Міністерства закордонних справ Данії.

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

http://www.facebook.com/totalaction.org.ua

тел. 0642 49 13 74

e-mail: zahyst@gmail.com

Поділитися

Немає коментарів. Станьте першим!

Щоб отримати можливість залишати коментарі, вам необхiдно автризуватись використовуючи свiй профiль на cityplan.in.ua, або зазначенi сервiси: