Громадські активісти через суд вимагають оприлюднити чинний Генплан Одеси

Громадські активісти через суд вимагають оприлюднити чинний Генплан Одеси

20 листопада Жовтневий районний суд міста Луганська розгляне судовий позов громадської організації Східноукраїнський центр громадських ініціатив проти Одеської міської ради.

Активісти вимагають визнати протиправною відмову міськради Одеси надати для ознайомлення графічну частину Генерального плану міста і просять суд зобов’язати орган місцевого самоврядування надати копію графічної складової Генплану.

Інформаційний запит до міської ради з проханням ознайомитися із головним містобудівним документом Одеси Східноукраїнський центр громадських ініціатив направив у рамках моніторингу доступності генеральних планів міст для громадян ще у 2009 році. Вже близько 4 років триває розгляд справи у суді. Проте міська рада і досі не бажає зробити документ доступним для громадян.

«Вже не перший рік триває обговорення проекту нового Генплану Одеси. Для мене не зрозуміло як можна обговорювати проект нового Генплану не маючи доступу до чинного документу. Не порівнявши документи не можливо сказати, що в місті планують змінити на краще, а що змінюється на гірше. Поки не затверджений новий Генплан громадяни повинні мати доступ до чинного Генплану», - пояснює позицію Східноукраїнського центру громадських ініціатив голова Центру Володимир Щербаченко.

Розгляд справи відбудеться в Жовтневому районному суді міста Луганська (м.Луганськ, вул. Херсонська, 46. Суддя: Дідоренко А.Е. Початок судового засідання о 10:30).

З відповідями міської ради у справі щодо оприлюднення Генерального плану Одеси можна ознайомитися тут.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив здійснює діяльність спрямовану на забезпечення доступності генпланів для громадян в рамках проекту «Фінальні кроки до відритих генпланів: експертна та адвокаційна підтримка дій органів влади щодо забезпечення доступності генпланів для громадян України» за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду Відродження.

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив

http://www.facebook.com/totalaction.org.ua

тел. 067 640 94 40

e-mail: zahyst@gmail.com

Поділитися

Немає коментарів. Станьте першим!

Щоб отримати можливість залишати коментарі, вам необхiдно автризуватись використовуючи свiй профiль на cityplan.in.ua, або зазначенi сервiси: